Hala w Lubartowie

Dodane: Środa, 05 Wrzesień, 2018  10:42
  • Cena: 2 000 000 zł
  • Kategoria: Nieruchomości / Inne nieruchomości / Sprzedaż

Opis oferty:

NA SPRZEDAŻ nieruchomość komercyjna w Lubartowie zabudowana budynkiem magazynowo-produkcyjnym z częścią biurową.
BUDYNEK hali parterowy z rampą rozładunkową do 2/3 długości budynku, murowany z czerwonej cegły w latach sześćdziesiątych ub. wieku, modernizowany w roku 2000, o powierzchni użytkowej 1954,25m2 o wysokości w szczycie 5m. Konstrukcja dachu drewniana na pełnym deskowaniu. Pokrycie stanowią 3 warstwy papy na lepiku. Budynek podłączony do własnej kotłowni, wody z sieci miejskiej, sieci elektrycznej ( stacja trafo na placu). Odpływ ścieków do szamba. Budynek podzielony na 2 części.
Część I budynku-o pow 954,25 m2 z częścią biurowo-socjalną o powierzchni około 200 m2. Część magazynowo-produkcyjna ogrzewana. Sufit podwieszony z blachy z ociepleniem z wełny mineralnej. Posadzki wykonane z durobetonu ( bezpyłowe). W części I znajduje się mała chłodnia. Możliwość załadunku hali odbywa się przez 2 wrota z blachy o wymiarach 2,8 mx2m połączone z rampą załadunkową. Część biurowo-socjalna składa się z części sprzedażowej, pomieszczeń biurowych (3 szt), pomieszczeń sanitarnych i części socjalnej. Nad częścią biurową strop wykonany z płyt kartonowo-gipsowych. Ścianki działowe wykonane z belitu. Posadzki w części biurowo-socjalnej wykonane terakoty. okna nowe pcv. Ogrzewanie za pomocą grzejników z własnej kotłowni. Część biurowa wyposażona w sieć telefoniczną, komputerową.
Część II budynku- stanowi halę magazynową o powierzchni 1000m2. Sufit nie ocieplony, stanowi deskowanie stropodachu. Część II hali nie ogrzewaną. Posadzki wykonane z betonu. Możliwość załadunku hali odbywa się przez 2 wrota z blachy o wymiarach 2,8 m x 2m połączone z rampą załadunkową.
Działka o powierzchni 5531 m2, w kształcie prostokąta o szerokości 50m ogrodzona płotem z siatki z 2 bramami wjazdowymi.( Możliwość wjazdu samochodów TIR).
Nieruchomość położona w części przemysłowej miasta Lubartowa z bardzo dobrym i bezkolizyjnym dojazdem i wyjazdem w każdym kierunku drogą asfaltową. W niedalekiej odległości znajduje się stacja kolejowa.
Napisz wiadomość

Napisz wiadomość

Uzupełnij adres e-mail Wpisz poprawny adres e-mail
Uzupełnij treść zapytania Treść zapytania musi być dłuższa niż 2 znaki
Dodaj załącznik
Max. 5MB, Dozwolone:jpg, jpeg, png, doc, docx, pdf, gif, html, txt.
Potwierdź, że jesteś człowiekiem
Lubartów
zbigniew Gdula
Na Lento.pl od 04 lut 2013
Strona użytkownika
Obserwuj
  • Wypromuj
  • Zgłoś naruszenie
  • Drukuj ulotkę
  • Edytuj/usuń
Zgłoś opinie