Nowe 3 pokoje, parter, 58 m², Krańcowa
Lubartów Pokaż na mapie ›
Dodane: Wtorek, 05 Maj, 2026 04:40
525 000 zł
9052 zł/m2
Szczegóły ogłoszenia
- Kategoria: Mieszkania / Sprzedaż
- Powierzchnia:58 m2
- Liczba pokoi:3 pokoje
- Zabudowa:Blok
- Tech. budowy:Inne
- Piętro :Parter
- Liczba pięter:2 piętra
- Rynek:Pierwotny
- Rok budowy:2023
- Sprzedaż:Pośrednik
- Cena: 525 000 zł / 9052 zł/m2
Opis oferty
Jeśli szukasz nowego mieszkania, do którego możesz wprowadzić sięod razu, ta oferta w Lubartowie przy ul. Krańcowej 61J/1 łączy
funkcjonalny układ 3 pokoi, wygodny parter oraz komfort ogrzewania
podłogowego. Dodatkowym atutem jest ekspozycja na południowy zachód
oraz wyjście na zewnątrz przez okno balkonowe. To mieszkanie od
dewelopera, w budynku z 2023 roku, na ogrodzonym terenie z bramą na
pilota.
Podstawowe informacje
Lokalizacja: Lubartów, ul. Krańcowa 61J/1Powierzchnia: 58 m²Liczba
pokoi: 3Piętro: parterWinda: brakRok budowy: 2023Stan: do wejścia,
częściowo umeblowaneTermin wydania: od zarazForma własności:
pełna własność, inwestycja deweloperska z KW
Układ pomieszczeń
Salon z aneksem kuchennym: 25 m²Sypialnia: 14 m²Pokój: 7
m²Łazienka: 6 m²Przedpokój: 4,2 m²
Wnętrze i standard
Ogrzewanie podłogoweTerakota na podłogachTynki cementowo-wapienne na
ścianachDrzwi wewnętrzne oraz oświetlenie w mieszkaniuŁazienka z
prysznicem, toaletą i umywalkąWyjście na zewnątrz przez okno
balkonoweMożliwość wydzielenia niewielkiego ogródka
Co zostaje w cenie
Zabudowa kuchennaLodówkaOkapDuży drewniany stółNarożnik w
salonieŁóżko dwuosobowe oraz szafa w sypialniWyposażenie łazienki
(prysznic, toaleta, umywalka)
Budynek i otoczenie
Kameralny, niski blok z 2023 roku (bez windy)Teren ogrodzonyBrama
wjazdowa na pilotaDomofonSpokojna okolica z przewagą niskiej zabudowy
Dodatkowe udogodnienia
Miejsce postojowe: 1 szt., przynależne, na terenie ogrodzonym przy
bloku w cenie!Piwnica: 6 m²